RU

Тимошенко доручила розібратися з чергами в лікарнях

04.11.2009, 11:05

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству охорони здоров'я, головам областей і мерам міст протягом доби вирішити проблеми з великими чергами у лікарнях. Про це глава уряду заявив сьогодні на селекторній нараді з керівниками регіонів з питань запобігання поширенню інфекційних захворювань.

"Потрібно терміново звернути увагу на те, щоб не було черг у лікарнях, щоб були відкриті додаткові кабінети. Доба - для голів областей і мерів міст: щоб черг в лікарнях не було", - заявила Ю.Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

Прем'єр вважає, що керівники регіонів разом з Міністерством охорони здоров'я для посилення кадрового складу лікарень і поліклінік можуть залучати до лікувального процесу студентів останніх курсів медичних навчальних закладів.

"Якщо у нас сьогодні є дефіцит з лікарями, я просила б розглянути можливість залучення лікарів по спеціальних мобільних системах і залучення студентів останніх курсів медичних закладів", - сказала глава уряду, звертаючись до голів регіонів.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини