RU

TikTok запускає сервіс пошуку роботи з відео-резюме для покоління Z

12.05.2021, 13:39
TikTok запускає сервіс пошуку роботи з відео-резюме для покоління Z - Фото
Фото: ЕРА

Соцмережа TikTok тестує інструмент із пошуку роботи, повідомляє Axios із посиланням на джерела. Компаніям TikTok дозволить використовувати новий інструмент як канал найму.

На даний момент компанія тестує сервіс із бета-групою компаній: серед великих брендів у тестуванні беруть участь і спортивні ліги, відзначає видання. 

Відзначається, що платформа не є продуктом, інтегрованим до самого TikTok, а являє собою окремий сервіс, де бренди можуть розміщувати вакансії.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Користувачі можуть розміщувати на сайті відео-резюме TikTok, а не традиційне резюме. Ідея полягає в тому, щоб користувачі унікальним чином розповідали про свій досвід роботи за допомогою відео, які вони зможуть опублікувати на своїй сторінці в TikTok для просування послуги.

Кілька тижнів тому один із керівників TikTok опублікував у LinkedIn, що стаття Washington Post про покоління Z, яке використовує TikTok для обміну порадами щодо кар'єри, надихнула менеджмент соцмережі на те, щоб реформувати свою платформу для тих, хто шукає роботу, пише Axios.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини