TikTok за місяць заробив більше, ніж YouTube, Netflix і Tinder

26.05.2020, 15:01
TikTok за місяць заробив більше, ніж YouTube, Netflix і Tinder - Фото
Фото: pixabay.com

У TikTok є система покупки внутрішньої валюти, яку можна витрачати на підтримку вподобаних авторів

Відеосоцмережа TikTok і її китайська версія Douyin в квітні заробили в усьому світі $78 млн на покупках всередині програми, і це більше, ніж у YouTube, Netflix і Tinder. Про це пише Bloomberg з посиланням на дані аналітичної компанії Sensor Tower.

Ці дані не враховують ігри й рекламу. Порівняно з квітнем минулого року виручка TikTok і Douyin виросла в 10 разів. Приблизно 86,6% виручки приніс китайський ринок, ще 8,2% - ринок США. В обох програмах є система покупки внутрішньої валюти, яку можна витрачати на підтримку вподобаних авторів. При цьому ні TikTok, ні Douyin не ввійшли в топ-10 Google Play за обсягом покупок всередині програми, але посіли перше місце серед додатків App Store.

Читайте також - TikTok підкрався непомітно: як Insta-гламур і гумор підкорюють світ

На другому місці в загальному рейтингу опинився YouTube, виручка якого склала майже $76 млн. Вона виросла на 57% порівняно з квітнем 2019-го: велика частина виручки від покупок всередині програми надійшла з США (56,4%), на другому місці Японія (11%).

У першу п'ятірку також увійшли Tinder (який зафіксував рекорд відвідуваності під час карантину), Disney+ і відеосервіс Tencent Video.

  • Колишній керівник Disney+, який пропрацював в Disney 25 років, з 1 червня обійме посаду гендиректора TikTok.
  • За даними Bloomberg, оцінка китайської компанії ByteDance, що володіє соціальною відеоплатформою TikTok, зросла як мінімум на третину й перевищила $100 млрд. Це піднімає ByteDance на рівень фінансового конгломерату HSBCH і виробника чіпів IBM. У Китаї компанія наблизилася до інтернет-гігантів Tencent і Alibaba.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"