RU

The Verge показало Windows 10X в абсолютно новому дизайні: фото

14.01.2021, 20:18
The Verge показало Windows 10X в абсолютно новому дизайні: фото - Фото
Фото: depositphotos.com

Видання The Verge  показало інтерфейс "полегшеної" системи для ноутбуків Windows 10X. Нова ОС буде встановлюватися на невеликі нетбуки і призначена для конкуренції із ChromeOS.

Кнопка "Пуск" тепер розташована у центрі панелі завдань. У меню Windows 10X немає живих плиток – замість цього користувачам буде доступний список програм і недавніх документів.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

Користувач може встановити прогресивні вебдодатки (PWA) із вбудованого браузера Edge і закріпити їх на панелі завдань.

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд панелі задач у Windows 10X також зазнав істотних змін – замість великої кількості іконок з'явився центр дій, в якому відображається час і швидкі дії, наприклад, кнопка вимикання комп'ютера, можливість підключити VPN і додаткові екрани, управління гучністю. Також тут будуть відображатися повідомлення.

У Windows 10X спростили роботу з вікнами – їх можна перетягувати і відкривати поруч одне з одним, але водночас зникла можливість довільно змінювати їх розмір і перемикатися між повноекранним і віконним режимами. На ранніх етапах система, можливо, не буде підтримувати настільні програми, так як система заточена під роботу з програмами з Windows Store і вебзастосунками, зазначає The Verge.

Оновлена ​​ОС буде постачатися лише з новими пристроями, її не можна буде встановити окремо, а вся екосистема налаштована на роботу в онлайні. Так, новий "Провідник" призначений для роботи з файлами в хмарі OneDrive і даними з USB-флешок. У його поточній версії немає доступу до локальних файлів комп'ютера.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

 

 

 

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини