Тепер можна відключити рекламу на LIGA.net. Всього 1 грн за перший місяць

17.07.2020, 15:10
Тепер можна відключити рекламу на LIGA.net. Всього 1 грн за перший місяць - Фото
LIGA.net

У травні LIGA.net провела масштабне опитування читачів: що подобається-дратує, що прибрати-поліпшити-додати на сайті. Більше третини читачів назвали банерну рекламу найбільш дратівливим чинником. Ми вирішили проблему: тепер наш сайт доступний без всієї банерної реклами. Для цього ми запустили послугу LIGA Ad-Free: заплативши 1 гривню за перший місяць, і в подальшому - 30 грн, ви отримуєте чистий сайт без єдиного банера. І, звичайно, ми даруємо LIGA Ad-Free друзям LIGA.net, донатерам, які підтримали наше медіа грошовими внесками. У березні ми запустили систему Donations, і більше 4000 читачів підтримали нас грошима. Список друзів LIGA.net можна побачити за посиланням. Приєднуйтесь.

ІНСТРУКЦІЯ. Якщо ви чинний донатер LIGA.net

1. Зареєструватися.

2. Надіслати сюди ([email protected]) свій e-mail, а також перші чотири і останні дві цифри карти, з якої допомагаєте нам (ХХХХ ... ХХ).

3. Почекати. Протягом 48 годин наші фахівці підключать вас до сервісу.

Якщо ви допомагаєте нам на суму від 30 грн, то отримаєте  відключення реклами щомісячно з прив'язкою саме до донату, які постійно оновлюється. Якщо допомагали разово (коли-небудь), то отримаєте в подарунок місяць без реклами (якщо платили 30 грн+) або рік (якщо закидали нам 300 грн+).

ІНСТРУКЦІЯ. Якщо ви вперше з нами

1. Зареєструватися. 

2. Вибрати варіант підписки/підтвердити реєстрацію.

3. Почекати (процесинг, пов'язаний з картою, може зайняти пару хвилин).

4. Насолоджуватися сайтом без реклами!

У разі будь-яких технічних проблем / питань пишіть нам сюди [email protected] або в Фейсбук. Або будь-якому знайомому вам журналісту або співробітнику Ліги - ми все вирішимо.

"Всі ми знаємо, що одна з головних статей доходів медіа - заробіток від реклами. При цьому успішних бізнес-моделей в ЗМІ дуже мало. Чесні компанії змушені ставити багато реклами, щоб отримати необхідний рівень доходів. При цьому читачі страждають від нав'язливих банерів, поп-апів, фулскрінів, відео-реклами та інших, - говорить СЕО Ligamedia, генеральний директор Групи Компаній ЛІГА Дмитро Бондаренко. - Ми прийняли рішення запропонувати нашим читачам новий продукт - LIGA.net без реклами".

"Наші читачі зможуть отримувати суперякісний контент улюбленого ЗМІ за чесні гроші, а ми працюємо в звичайному режимі. Для зручності ми створили систему авторизації та оплати, де кожен легко може підключити послугу LIGA Ad-Free. На ній наші плани не закінчуються. Ми продовжуємо працювати над поліпшенням існуючих продуктів і розробкою нових", - зазначив Бондаренко.

"Ми довго сперечалися, якою має бути ціна LIGA Ad-Free. І дуже добре, що прийняли рішення поставити мінімальну. Тобто дуже близьку до собівартості: стільки реклами може "надивитися" дуже активний читач. Це чесна для всіх угода, - каже головний редактор LIGA.net Борис Давиденко. - І ще більше радий, що є можливість подарувати LIGA Ad-Free друзям, які підтримали нас грошима в карантин".

Якщо хочете підтримати нас як донатери, то ось тут всі варіанти це зробити. І не забудьте подивитися, хто вже разом з нами нами. Там так багато крутих людей! Ми вдячні кожному читачеві за підтримку. Завдяки вам ми існуємо й робимо свою роботу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса