RU

Танці допомагають захистити мозок від старіння - дослідження

28.08.2017, 17:29
Танці допомагають захистити мозок від старіння - дослідження - Фото
Фото: Stock/Global Images Ukraine
Дослідження вчених довело, що заняття танцями може захистити мозок від старіння. Про це повідомляється в звіті дослідників, опублікованому в Frontiers in Human Neuroscience.

Центр по вивченню нейродегенеративних захворювань в Магдебурзі провів експеримент, спостерігаючи за двома групами людей у ​​віці 68 років. Учасники першої групи регулярно займалися фітнесом, другої - танцювали.

У тих, хто займався танцями, було помічено збільшення гіпокампу - частини мозку, яка бере участь в механізмах консолідації пам'яті, виконує функцію пам'яті про місця в просторі. Зменшення гіпокампу є одним з ранніх ознак хвороби Альцгеймера.

Як показало дослідження, структурні зміни мозку були помітні вже після двох сеансів тренування. Танці сприятливо впливають на розвиток мозку, так як під час цього заняття спільно працюють слухова, вестибулярна, зорова і соматосенсорна системи. Вчені відзначають, що хороша пам'ять частіше помічається у літніх танцюристів.
 

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини