RU

Таліби захопили вертоліт з двома українцями на борту

22.04.2013, 17:26
Таліби захопили вертоліт з двома українцями на борту - Фото
Фото: ЕРА
На борту захопленого талібами вертольота були українці, а не росіяни. Про це заявив прес-секретар губернатора провінції Логар (Афганістан) Дін Мохаммад Дарвеш. Афганська влада веде переговори з талібами про звільнення пасажирів Мі-8.

Як повідомляє Голос Росії, Дарвеш уточнив: "На борту вертольота знаходилися сім інженерів-громадян Туреччини, двоє українців і їх афганський перекладач. Заручники живі, місцева влада веде переговори з талібами про звільнення заручників. Таліби поки що не пред'явили ніяких вимог". МЗС України перевіряє цю інформацію.

Нагадаємо, вчора о п'ятій годині  вечора за місцевим часом український вертоліт, зафрахтований приватною афганською компанією Хорасан, відправлявся з провінції Хост в Кабул. Через погані погодні умови і сильний дощ вертоліт здійснив вимушену посадку в повіті Азра. Велика частина повіту знаходиться під контролем талібів.

Представники радикального руху Талібан взяли на себе відповідальність за захоплення людей. З таким твердженням, поширеним через електронну пошту, виступив представник талібів. Відразу ж після посадки моджахеди оточили вертоліт і захопили усіх, хто був на борту. Потім вертоліт підпалили, він був повністю знищений.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини