RU

Табачника покарають за 153 помилки в підручнику для 1-го класу

10.10.2013, 12:11
Табачника  покарають за 153 помилки в підручнику для 1-го класу - Фото
2d7f8cb8db15e6727d53c9e9fd60265c.jpg
Народний депутат Іван Стойко вимагає від Генерального прокурора України Віктора Пшонки притягнути до відповідальності міністра освіти і науки Дмитра Табачника за помилки в підручниках, схвалених міністерством.

"Педагоги міста Тернополя знайшли 153 помилки і неточності на 149-ти сторінках підручника з математики для першого класу. Не більшою якістю відрізняються і підручники з математики для другокласників. У підручниках допущені грубі русизми, пропущені коми і тире  сам математичний матеріал також залишає бажати кращого. Елементарні мовні помилки в підручниках помітили і видавці, про що повідомили в Міністерство освіти. Крім того, зауваження вчителів викликали й інші підручники для першокласників", - повідомив Стойко  якого цитує прес-служба За Україну.

"Держава не повинна дозволяти публічного приниження, зневаги або навмисного спотворення української мови. Мільйони державних коштів пішли на нікому не потрібну макулатуру ", вважає Стойко.

Нагадаємо, раніше Табачник заявив про високі темпи випуску шкільних підручників в Україні та щорічне зниження їх вартості. "На моє переконання, найкращий шкільний підручник там, де виникає синергія зусиль методиста, вченого і безпосередньо вчителя, який викладає більше 10 років. Тоді легше з'єднати і обсяг уроку, і тактичні моменти", - сказав Табачник, додавши, що таких темпів створення підручників, як в Україні, "не має жодна країна Європи".

Досьє на Івана Стойка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини