RU

Табачник замовив підручники по 325 грн. за екземпляр

09.12.2013, 10:30
Табачник замовив підручники по 325 грн. за екземпляр - Фото
Дмитро Табачник
Держустанова "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міносвіти уклала низку угод з видавництвами на поставку підручників на 3,38 мільйонів гривень. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Найдорожчим виявився підручник "Природознавство. 3 клас" для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою (авт. Грущинська І.В.) - 325 гривень за екземпляр при тиражі 365 примірників.

"Разом з тим, після низки повідомлень ЗМІ про надвисокі ціни на підручники Міносвіти знизило їх вартість. Минулого року підручник "Природознавство для загальноосвітніх навчальних закладів з молдавською мовою навчання. 2 клас" (авт. Грущинська І.В.) тиражем 371 примірник коштував 425 гривень", - пише видання.

Всього в 2013 році Міносвіти замовило виготовлення підручників на 226,89 млн гривень.

Як відомо, ДНУ "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міносвіти уклала угоди з державним спеціалізованим підприємством "Освіта" на видання шкільних підручників загальною вартістю 3,48 мільйона гривень.

Нагадаємо, в серпні цього року держустанова "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міносвіти і науки України уклала низку угод на видання шкільних підручників на загальну суму 85,93 млн. грн. Тоді найдорожчими виявилися підручники для шкіл з навчанням іноземними мовами з тиражами в кілька примірників. Так, один примірник книги "Літературне читання. Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 3 клас" коштуватиме понад 607 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини