Табачник про кліп "Привіт, Америка": Розумово відсталі студенти

Табачник про кліп "Привіт, Америка": Розумово відсталі студенти - Фото
29.05.2013, 17:50

Міністр освіти і науки запевняє, що кліп, який сколихнув інтернет, не дивився, але знає, що це справа рук "божевільного"

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник не радить серйозно ставитися до відео "Привіт, Америка" від студента Київського національного університету культури і мистецтв, який наробив шуму в інтернеті.

"Якщо в Україні студентський квиток мають 2 мільйони 200 тисяч людей, то я можу сказати, що серед них є і розумово відсталі. І невиховані люди. І навіть ті, можна припустити, хто потребує допомоги лікаря. Ну, що поробиш?" - цитує міністра
Радіо Свобода.

При цьому він зазначив, що скандального відео не бачив. "Ну, навіщо мені кліпи дивитися? Якась божевільна людина розважається, а я буду це дивитися?" - підсумував очільник МОН.

Нагадаємо, курсова робота "Привіт, Америка" третьокурсника Київського національного університету культури і мистецтв Назарія Павелеси є музичним кліпом, більшу частину якого становить низькоякісне еротичне домашнє відео. Лише за добу кліп набрав більше 100 тис. переглядів в інтернеті.

Досьє на Дмитра Табачника