Табачник розвіяв сумніви щодо "Електронногоу вступу"

02.07.2011, 06:23
Табачник розвіяв сумніви щодо
47382aeb483cb317aa68aaff1582a849.jpg

Міністр підкреслив, що для того, щоб авторизувалася заявка вступника, повинна минути доба. Глава відомства також вказав на те, що "Електронним вступом" скористалися вже 10,5 тис. чоловік

Табачник розвіяв сумніви щодо "Електронногоу вступу"

Міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник спростовує повідомлення про те, що існують проблеми із системою "Електронний вступ". Про це він повідомив в ефірі Першого національного.

Зокрема, Табачник відзначив: "По-перше,"Електронний вступ" - це експеримент. По-друге, кожний, хто заходить на "Електронний вступ", знає, що для того, щоб авторизувалася його заявка, потрібно 24-и години. І вже завтра (2 липня, - ред.) усі одержать свій електронний кабінет і свою адреса".

"На сьогоднішній день, на 18 годин ( за станом на 1 липня, - ред.), і це дуже приємно, 10,5 тис. студентів зареєструвалося на "Електронному вступі". І саме зараз, коли ви ставите під сумнів гарну ідею, тому що, по-перше, вона добровільна, по-друге, вона заощаджує кошти, люди сидять і вводять це в систему конкурсну. Мало того, "Електронний вступ" кожний може перевірити на сайті університету й в інформаційній системі конкурсу, яка оперується громадськими організаціями. Тут абсолютно немає ніякої проблеми - кожний, хто введе номер свого сертифіката про тестування, номер свого атестата, протягом доби… одержить свою відповідь", - розповів міністр.

"Взагалі, не помиляється той, хто нічого не робить. Цього року, ви хочете, везіть документи в бумажно виді. Хочете, подавайте в "Електронний вступ", - підсумував Табачник.

Нагадаємо, що з 1 липня 2011 року стартувала вступна кампанія в українських вишах. До 5 липня 2011 року учасники зовнішнього незалежного оцінювання повинні одержати свої результати. Також до 5 липня повинні бути розглянуті апеляції учасників ЗНО.

Дмитро Табачник: біография и добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования