RU

Табачник розвіяв сумніви щодо "Електронногоу вступу"

02.07.2011, 06:23
Табачник розвіяв сумніви щодо
47382aeb483cb317aa68aaff1582a849.jpg

Табачник розвіяв сумніви щодо "Електронногоу вступу"

Міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник спростовує повідомлення про те, що існують проблеми із системою "Електронний вступ". Про це він повідомив в ефірі Першого національного.

Зокрема, Табачник відзначив: "По-перше,"Електронний вступ" - це експеримент. По-друге, кожний, хто заходить на "Електронний вступ", знає, що для того, щоб авторизувалася його заявка, потрібно 24-и години. І вже завтра (2 липня, - ред.) усі одержать свій електронний кабінет і свою адреса".

"На сьогоднішній день, на 18 годин ( за станом на 1 липня, - ред.), і це дуже приємно, 10,5 тис. студентів зареєструвалося на "Електронному вступі". І саме зараз, коли ви ставите під сумнів гарну ідею, тому що, по-перше, вона добровільна, по-друге, вона заощаджує кошти, люди сидять і вводять це в систему конкурсну. Мало того, "Електронний вступ" кожний може перевірити на сайті університету й в інформаційній системі конкурсу, яка оперується громадськими організаціями. Тут абсолютно немає ніякої проблеми - кожний, хто введе номер свого сертифіката про тестування, номер свого атестата, протягом доби… одержить свою відповідь", - розповів міністр.

"Взагалі, не помиляється той, хто нічого не робить. Цього року, ви хочете, везіть документи в бумажно виді. Хочете, подавайте в "Електронний вступ", - підсумував Табачник.

Нагадаємо, що з 1 липня 2011 року стартувала вступна кампанія в українських вишах. До 5 липня 2011 року учасники зовнішнього незалежного оцінювання повинні одержати свої результати. Також до 5 липня повинні бути розглянуті апеляції учасників ЗНО.

Дмитро Табачник: біография и добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини