RU

Табачник присягається, що не закрив жодної школи

04.03.2011, 11:00
Табачник присягається, що не закрив жодної школи - Фото
7518e08893b35fd5555ee53aa4aa0f4a.jpg

Табачник присягається, що не закрив жодної школи
Міністерство освіти і науки України не закрило жодної школи, оскільки не має на це права. Про це заявив Міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник (на фото), відповідаючи у парламенті на питання народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Д.Табачник наголосив, що питання закриття і реорганізації шкіл перебуває у компетенції місцевих органів влади. До того ж міністр звернув увагу на те, що протягом 2009 року по Україні було закрито майже 400 середніх загальноосвітніх шкіл, тоді як за 2010 рік за рішенням місцевих органів влади було закрито 115 шкіл.

"Звичайно, це багато. Тому міністерство неодноразово зверталося до керівників органів самоврядування з рекомендаціями про дотримання законодавства, вдумливої розробки планів оптимізації мережі з урахуванням думки громадськості", - сказав він.

"Щодо ситуації в Донецькій і Луганській областях, інформую, що Міністерство освіти і науки, молоді і спорту звернулося до глави Луганської облдержадміністрації, Донецької облдержадміністрації, до Донецького міського голови і наголосило, що при прийнятті рішень про ліквідацію і реорганізацію навчальних закладів необхідно заздалегідь провести роботу з забезпечення належних умов навчання і виховання учнів, зокрема із збереженням мови навчання, обов'язково узгодити всі питання з батьками і завчасно вирішити питання працевлаштування всіх педагогічних та інших співробітників", - зазначив він.

Д.Табачник запевнив, що "всупереч політичним інсинуаціям" навколо цього питання у 2008-2009 роках "всього лише 81,1% учнів України навчалися українською мовою", тоді як у 2010-2011 навчальних роках - 82,2%.

Нагадаємо, у цей час у парламенті проходить час питань до уряду, під час якого на питання народних депутатів відповідає Міністр освіти і науки Дмитро Табачник. У ложі уряду присутні інші члени Кабінету Міністрів, за винятком Прем'єр-міністра Миколи Азарова. Під стінами Верховної Ради сьогодні з ранку декілька сотень студентів проводять пікет з вимогою відставки Д.Табачника, збереження автономії вишів і забезпечення якісної освіти.

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини