RU

Табачник "працевлаштував" Вакарчука

20.05.2010, 15:40

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав наказ про призначення свого попередника Івана Вакарчука ректором Львівського національного університету імені Івана Франка. Замість семи років контракт підписаний на три роки.

Як повідомляє центр зв'язків з громадськістю ЛНУ ім. Франка, сьогодні новий-старий ректор вже був представлений вченій раді університету. "Дякую за велику довіру, яку ви мені висловили, за підтримку моєї програми", - сказав І.Вакарчук.

Представляв ректора заступник Міністра освіти і науки України Є.Сулима.

Нагадаємо, вперше ректором Львівського національного університету імені Івана Франка І.Вакарчук був обраний у 1990 році, переобраний - в 2001 році. З грудня 2007 року по березень 2010 року, аж до призначення Кабміну Азарова, керував Міністерством освіти.

Через два тижні після відставки з міністерської посади 25 березня у ЛНУ імені Франка трудовий колектив рішенням 87,1% голосів (230 з 252 делегатів під час таємного голосування проголосували "за") знову обрав І.Вакарчука ректором. Міносвіти було рекомендовано затвердити цю кандидатуру - до речі, єдину з наданих на виборах. Зроблено це було тільки зараз і строком на три роки.

Іван Вакарчук: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини