Тігіпко хоче розглянути скасування нічних потягів на Кабміні

23.05.2012, 13:35
Тігіпко хоче розглянути скасування нічних потягів на Кабміні - Фото
Сергій Тігіпко

За його словами, це непросте питання, яке стосується сотень тисяч людей, і його потрібно розглядати на загальнонаціональному рівні

Віце-прем'єр-міністр - міністр праці та соціальної політики Сергій Тігіпко попросить міністра транспорту та інфраструктури Бориса Колеснікова винести питання скасування нічних потягів на обговорення Кабміну. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко підкреслив: "Я переговорю з колегою Колесніковим. Якщо дійсно є бажання скасувати повністю нічні потяги, то я попрошу, щоб ми це обговорили на засіданні Кабінету міністрів. Це непросте питання, він стосується сотень тисяч людей, і потрібно, щоб ми на нього подивилися на загальнонаціональному рівні".

Нагадаємо, що 27 травня має відбутися запуск швидкісних потягів Hyundai, що курсують між Києвом, Харковом і Львовом. Потяги на маршруті Київ - Донецьк будуть запущені на початку червня. При цьому 30 пар нічних потягів скасують. За словами Бориса Колеснікова, нічних рейсів потягів вже через п'ять років на Укрзалізниці взагалі не буде.

Досьє на Сергія Тігіпка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы