RU

Свободівці побилися з міліціонерами у Тернополі

10.05.2013, 00:05
Свободівці побилися з міліціонерами у Тернополі - Фото
2d6c470467e858035ae4f9928818603b.jpg

Свободівці спробували перешкодити ветеранам і пенсіонерам пройти до Вічного вогню, тримаючи в руках символіку, яку використовували фронтовики під час війни, повідомляє прес-служба МВС.

"Не застосовуючи спецзасобів, міліціонери відтіснили тих, хто намагався перешкодити церемонії, і затримали найактивніших шістьох учасників протистоянь, які чинили опір правоохоронцям", - йдеться в повідомленні.

У міліції особливо підкреслюють, що в результаті бійок ніхто з ветеранів та пенсіонерів не постраждав. "За фактом протистоянь проводиться перевірка", - наголошується в повідомленні.

У той же час, за інформацією видання ZIK.UA, ветеранів та пенсіонерів до Вічного вогню супроводжували представники Компартії України, люди несли безліч червоних прапорів. Комуністи повідомили, що Тернопільський окружний адміністративний суд призупинив рішення міськради про заборону на використання радянської і нацистської символіки в місті, проте свободівці наполягають, що номер припиненого судом рішення не відповідає номеру рішення, прийнятого міськрадою. Таким чином, на думку представників Свободи, заборона на використання в Тернополі радянської символіки на 9 травня була в силі.

У прес-службі партії Свобода також відзначили, що незважаючи на повну відсутність правових підстав для маршу комуністів, спецпідрозділу агресивно напали на зустріч з народними депутатами-націоналістами, грубо розштовхуючи громадян. "Виконуючи злочинні і протиправні накази міліцейських начальників, близько 700 правоохоронців у повній бойовій амуніції тісним кільцем супроводжували нечисленне збіговисько комуністів з прапорами тоталітарного режиму", - заявили в партії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини