RU

Світові витрати на ІТ-сферу в 2021 році перевищать $4 трлн

08.04.2021, 12:11
Світові витрати на ІТ-сферу в 2021 році перевищать $4 трлн - Фото
Фото: pixabay.com

Згідно з прогнозом Gartner, заснованим на аналізі IT-ринку, світові витрати цієї сфери складуть $4,1 трлн в 2021 році, що на 8,4% більше, ніж у 2020 році, говориться в дослідженні компанії.

Прогнозується, що всі сегменти IT-ринку матимуть позитивне зростання до 2022 року: найбільший внесок зроблять пристрої (14%) і корпоративне ПЗ (10,8%), оскільки організації зміщують акцент на забезпечення більш комфортного, інноваційного та продуктивного середовища для своїх працівників.

"IT більше не просто підтримують корпоративні операції, як це було традиційно, але повною мірою беруть участь у створенні цінності бізнесу", – зазначив Джон-Девід Лавлок, віцепрезидент Gartner із досліджень.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

У статті наголошується, що оптимізація і скорочення витрат триватимуть у 2021 році, а IT-директори будуть зосереджені на завершенні цифрових бізнес-планів, спрямованих на поліпшення, розширення і перетворення ціннісної пропозиції компанії.

"Минулого року витрати на IT прийняли форму "колінного рефлексу", щоб забезпечити віддалену робочу силу всього за кілька тижнів. У міру того, як гібридна робота набирає обертів, IT-директори зосередять увагу на витратах, які забезпечують інновації, а не тільки на виконанні задач", – сказав Лавлок.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини