Світові витрати на ІКТ складуть $4,3 трлн в 2020 році - IDC

19.02.2020, 11:26
Світові витрати на ІКТ складуть $4,3 трлн в 2020 році - IDC - Фото
Фото: depositphotos.com

Глобальні витрати на інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) цього року складуть близько $4,3 трлн, прогнозують аналітики International Data Corporation (IDC). Це зростання на 3,6% більше порівняно з $4,15 трлн у 2019-му році, повідомляє Businesswire.

На комерційний і публічний сектори припаде приблизно $2,7 трлн від загального обсягу витрат. При цьому більше половини з цих грошей надійде від компаній з 1000 і більше співробітників. А від малого бізнесу (10-99 співробітників) і середнього бізнесу (100-499 співробітників) - 28%. Частину витрат складуть споживчі витрати.

У поточному році більше половини загального обсягу складе сегмент інформаційних технологій (ІТ) - 54% для великих компаній і 35% для малого і середнього бізнесу. Витрати на додатки й інфраструктуру будуть приблизно рівними для компаній всіх розмірів. Більше третини ринку ІКТ займуть телекомунікаційні сервіси, причому найбільшою категорією стануть мобільні сервіси з витратами приблизно $859 млрд.

У споживчому сегменті загальні витрати піднімуться на 0,7%, через що частина цього сегмента в загальній кількості витрат зменшиться. Найбільшими статтями витрат стануть мобільні телекомунікаційні послуги та придбання різних пристроїв (смартфонів, планшетів, ноутбуків).

  • У лютому 2020 року китайська компанія Huawei і КПІ ім. Ігоря Сікорського уклали меморандум про взаєморозуміння. Таким чином вони оголосили про продовження співпраці в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
  • У листопаді 2019 року, за даними таких організацій, як World Bank, PwC і IT Ukraine інформаційно-комунікаційні технології назвали третьою за величиною галуззю. На неї припадає 20% всього українського експорту послуг.

Читайте російською: Мировые затраты на ИКТ составят $4,3 трлн в 2020 году - IDC

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина