Свідок: Кузьменко знаходилася вдома в ніч убивства Шеремета

24.12.2019, 16:30
Свідок: Кузьменко знаходилася вдома в ніч убивства Шеремета - Фото
Юлія Кузьменко (Фото: Степан Франко/ЕРА)

Підозрювана у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко знаходилася вдома в ніч із 19 на 20 липня 2016 року, коли було скоєно злочин, заявив її колишній чоловік Дмитро Кузьменко в суді.

Суд розглядає апеляцію захисту Юлії Кузьменко, яка просить скасувати запобіжний захід у вигляді арешту. Викликаний захистом в якості свідка, Дмитро Кузьменко заявив: "Якщо йдеться про період із 19 до 20 числа, особливо в ніч із 19 на 20 число, то вона, безумовно, без усяких сумнівів знаходилася вдома".

Кузьменко розповів, що в ніч з 18 на 19 липня 2016 року вони з дружиною зустрічали сина, який повернувся з відпочинку, і хотіли якомога більше часу провести з ним.

Також, за його словами, у Юлії Кузьменко в цей період були певні проблеми зі здоров'ям, які не дозволяли їй надовго залишати будинок.

Слідство підозрює Кузьменко в тому, що в ніч із 19 на 20 липня 2016 року вона заклала вибуховий пристрій під машину, якою користувався Шеремет. Кузьменко заперечує будь-яку причетність до вбивства журналіста.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина