RU

Свідка у справі Павличенка могли підкупити, - прокуратура

23.01.2013, 16:32
Свідка у справі Павличенка могли підкупити, - прокуратура - Фото
Сергій Софієв (фото: mair.in.ua)
Деякі свідки у справі Павличенків, які змінили свої свідчення в ході судового слідства у справі про вбивство судді Сергія Зубкова, мали на це об'єктивні причини. Про це заявив заступник прокурора столиці Сергій Софієв.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, за словами Софієв, першочергові свідчення свідків у справі вивели слідство на неспростовні докази, а потім самі свідки розповіли про те, чому вони дещо змінили свої свідчення в суді.

"Свідка можна підкупити, можна залякати, можна все зробити. Але є незаперечні інші докази, і вони отримані, в тому числі, завдяки їхнім першочерговим показаннями. Вони (свідки, - ред.) вивели нас на ці докази", - сказав Софієв.

Він зазначив, що отримати певні докази по справі допомогли і свідчення Сергія Павличенка, які в подальшому були підтверджені відповідними експертизами. "Свідчення сина Павличенка також вивели слідство на незаперечні докази по справі. Адже ми відразу не знали про механізм утворення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, як це все відбувалося. На початку слідства не було відомо нам і про пістолет, який був задіяний у вбивстві. Він нам розповів, і всі вишикувалося повністю. До того ж з урахуванням висновків експертів, які вже були у слідства", - сказав Софієв.

Нагадаємо, раніше головний свідок у справі сім'ї Павличенків Олексій Наумець зізнався, що на нього тиснуло слідство. Павличенко-старший припускає, що справу проти нього організував колишній начальник міліції Києва Олексій Крикун.

Сьогодні відбулося друге засідання Апеляційного суду по даній справі, на якому допитували Дмитра Павличенка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини