Супрун розповіла, як змінити сидячий спосіб життя

23.04.2018, 12:25
Супрун розповіла, як змінити сидячий спосіб життя - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

У МОЗ розповіли, що робити людям, які працюють в офісі, і у яких немає часу на регулярні тренування

Сидячий спосіб життя впливає на здоров'я так само негативно, як і куріння, стверджують в міністерстві охорони здоров'я. В. о. міністра Уляна Супрун поділилася в Facebook порадами для працівників офісів, як почати більше рухатися, якщо немає часу на регулярні заняття спортом.

По дорозі на роботу і назад краще прогулятися або проїхати на велосипеді хоча б частину шляху. Наприклад, можна вийти раніше на кілька зупинок або припаркувати авто трохи далі від офісу.

Припиняти сидіння потрібно кожні 30 хвилин, а не чекати, поки виникне дискомфорт, біль в спині або м'язовий спазм. Досить просто встати з-за столу і потягнутися. Щоб не забувати робити активну перерву, можна використовувати таймер на гаджет.

Сидіти за столом треба так, щоб не перевантажувати хребет: екран на рівні очей, обидві ноги вільно стоять на підлозі, грудна клітка відкрита. Не можна нахиляючись занадто близько або далеко від монітора. Також не бажано перехрещувати ноги, щоб не перешкоджати нормальному кровообігу.

Під час письма передпліччя повинне залишатися на столі.

Використовуйте кожну можливість для активності: розмовляйте по телефону стоячи, піднімайтеся по сходах замість ліфта, ходіть пішки по ескалатору, обговорюйте ідеї з колегами під час прогулянки.

Читайте також: Супрун розповіла, як уникнути серцево-судинних захворювань

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами