RU

Сумський кадетський корпус готується до 110-річного ювілею

19.06.2012, 14:52
Сумський кадетський корпус готується до 110-річного ювілею - Фото
ec96840f630b7a9d923705b86590c9c9.jpg
У Сумському кадетському корпусі завершилася вступна кампанія, яка стала найчисленнішою за останні кілька років. Керівництво навчального закладу констатує, що кількість абітурієнтів зростає. Про це пише Комсомольська правда.

За даними голови Сумської обласної держадміністрації Юрія Чмиря, в нинішньому році набір кадетів збільшено з 600 до 1000 чоловік. "Думаю, що вже сьогодні потрібно думати про п'ятитисячну кількість учнів і про те, що тут в майбутньому буде створена військова академія. За престиж навчання в цьому навчальному закладі ми ще поконкуруємо з провідними вузами інших держав", - говорить Чмирь.

Восени 2012 року Сумський кадетський корпус буде відзначати 110-річний ювілей з моменту заснування. До цього часу очікується повернення в стіни кадетського корпусу його історичної реліквії - бойового прапора, що є символом Всесвітнього кадетського руху. Унікальний прапор буде повернуто в Cуми з Нью-Йорка, де він зберігається в одному з православних храмів. Із цією метою вже розпочато реконструкцію кадетської корпусної церкви Іоанна Богослова. Над відновленням іконостасу та вівтаря працюють кращі майстри-реставратори.

Крім того, за домовленістю губернатора Сумської області з лідерами Всесвітнього кадетського руху, восени 2012 року в Сумах планується провести з'їзд Світового кадетського руху.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини