RU

Суддю, що закрила Дорожній контроль, можуть звільнити, - ЗМІ

18.02.2012, 11:59
Суддю, що закрила Дорожній контроль, можуть звільнити, - ЗМІ - Фото
a5866504984fab3b118b4f5cb651350e.jpg

Суддю Деснянського районного суду Києва Ольга Саламон, що прийняла рішення про припинення роботи сайту Дорожній контроль, може бути звільнено.

Звільнити можуть також може інспектора "Кобри" ДАІ МВС Геннадія Гетьманцева, за позовом якого було винесено це рішення. Як повідомляє ZN.UA з посиланням на свої джерела, керівництво вже запропонувало інспектору підшукувати нову роботу.

Відразу після оприлюднення скандального судового рішення народний депутат Володимир Пилипенко (його називають людиною, наближеною до керівника Головного управління судоустрою адміністрації президента Андрію Портнову) подав до Вищої ради юстиції запит із проханням визначити, чи відповідає обраний суддею вид забезпечення позову статтями 151-153 Цивільного процесуального кодексу, на які вона послалася; чи відповідає обраний захід шкоді громадським і державним інтересам, яка заподіюється у зв'язку з її застосуванням, і чи наділений суддя загального суду першої інстанції повноваженнями втручатися в роботу веб-сайтів шляхом їх блокування. У разі визнання неправоти судді депутат просив звільнити її з посади.

Нагадаємо, 14 лютого через позову співробітника "Кобри" Деснянський райсуд Києва закрив сайт Дорожній контроль (roadcontrol.org.ua), який боровся зі свавіллям на дорогах Україні. В інтерв'ю власник ЛІГАБізнесІнформ Roadcontrol Ростислав Шапошников розповів, що конфлікти між "Коброю" і Дорожнім контролем стали виникати відразу після відновлення діяльності цього спецпідрозділу в кінці 2010 року.

Однак пізніше, 16 лютого, Деснянський районний суд скасував рішення про блокування сайту Дорожній контроль.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини