RU

Суддя Зварич засуджений до 10 років позбавлення волі

20.09.2011, 14:36
Суддя Зварич засуджений до 10 років позбавлення волі - Фото
19e9d38f295c1512e111ff1546752431.jpg

Суддя Зварич засуджений до 10 років позбавлення волі

Оболонський районний суд міста Києва засудив колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до 10 років позбавлення волі і конфіскації всього майна. Відповідне рішення суд оголосив у вівторок.

Крім того, Зварич позбавлений права займати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах терміном на 10 років, - передає Інтерфакс-Україна.

Інший фигурант - посередник В'ячеслав Любашевський, що передавав Зваричу гроші - отримав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права займати ті ж посади протягом 2 років.

Нагадаємо, Зварич звинувачується в отриманні хабаря в особливо великих розмірах. Кримінальну справу проти нього порушили у грудні 2008 року, а в березні 2009-го - його затримали. З того часу суддя знаходиться під вартою.

Водночас, захист Зварича збирається оскаржити звинувачувальний вирок в апеляційному суді міста Києва. "Ми не згодні з вироком, протягом 15 днів ми напишемо апеляцію", - сказав захисник Зварича Станіслав Цветінський. При цьому він нагадав, що захист просив суд повністю виправдати підсудного. Сам екс-суддя після оголошення вироку відмовився давати коментарі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини