RU

Суд залишив під вартою фігуранта врадіївської справи

31.10.2013, 16:12
Суд залишив під вартою фігуранта врадіївської справи - Фото
Фото: novosti-n.mk.ua
Первомайський міжрайонний суд Миколаївської області залишив одного з підсудних у врадіївській справі Михайла Кудринського під вартою. Клопотання захисту про його звільнення під домашній арешт відхилено.

Як повідомляє Новости-N, адвокат Кудринський сьогодні клопотав про зміну запобіжного заходу. "Ми чому просимо домашній арешт? Щоб не було ніяких сумнівів, що він буде з кимось зустрічатися", - сказав він.

Прокуратура виступила проти домашнього арешту для Кудринського . "Я вважаю, що достатньо даних за звинуваченням Кудринського . Ми не розглянули до кінця епізод. На сьогоднішній день Кудринский є  "захисником" Дрижака - у них одна лінія захисту", - зазначила прокурор Висоцька.

На думку прокурора, Кудринский під домашнім арештом зможе скористатися зв'язками і вплинути на слідство.

Суд пішов у дорадчу кімнату. Після наради судді оголосили своє рішення: Кудринский залишається під вартою.

Нагадаємо, колишній заступник начальника кримінальної міліції Врадіївського РВВС майор Михайло Кудринский звинувачується за ч.2 ст.365 та ч.1 ст.396 Кримінального кодексу - перевищення влади або службових повноважень, приховування злочину. У Врадіївському РВВС він був безпосереднім начальником підсудних міліціонерів - Дмитра Поліщука та Євгена Дрижака. Останні обвинувачуються у згвалтуванні та побитті 29-річної мешканки смт. Врадіївка Ірини Крашкової. Крім них, у врадіївській справі фігурує таксист Сергій Рябіненко.

Підозрюваних судить колегія суддів Первомайського міжрайонного суду Миколаївської області.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини