RU

Суд заборонив голодування чорнобильців у Донецьку

23.11.2011, 10:09
Суд заборонив голодування чорнобильців у Донецьку - Фото
Фото: donbass.ua
Донецький обласний окружний адміністративний суд сьогодні вночі прийняв рішення про заборону акції протесту інвалідів-чорнобильців, які десяту добу голодують під стінами Пенсійного фонду України в Донецькій області. Про це пише газета Сегодня.

У рішенні суду йдеться: "Заборонити Донецькій обласній організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів-чорнобильців "Чорнобиль-Єдність", донецькій міській організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів-чорнобильців "Союз Чорнобиль Україна" та організованим ними групам осіб проведення акцій протесту, пікетування та інших масових заходів в м.Донецьку за адресою: Університетська, 91 (сквер головного управління пенсійного фонду України в Донецькій області)".

Рішення суду було ухвалено в середу о 2:30 за відсутності представників чорнобильців, оскільки запрошеному в суд представнику - керівнику громадської організації "Чорнобиль-Єдність" Миколі Гончарову стало зле.

Сам Гончаров заявив, що насправді причина заборони не в можливих терактах на території Донецька, як про те заявляють правоохоронні органи, а в зв'язку з тим, що чорнобильці "не дають спокійно жити керівництву країни".

"Чомусь саме ми стали об'єктом пильної уваги, тут працювали кінологи вдень, перевіряли, чи немає тут мін або вибухонебезпечних предметів. Нічого не було виявлено, і ось раптом увечері чомусь виник цей адміністративний позов", - зазначив Гончаров.

Ще однією причиною, на думку Гончарова, може бути те, що сьогодні в Донецьку відбудеться футбольний матч між командами Шахтар (Україна) і Порту (Португалія), і влада не хоче, щоб іноземні туристи бачили голодуючих.
Станом на 7:45 судові виконавці в наметове містечко не з'явилися, в даний момент на його території знаходиться близько 60 інвалідів-чорнобильців, більше 40 з них голодують.

Раніше учасники акції заявили про готовність проведення самоспалення у випадку, якщо влада силовими методами спробує знести наметове містечко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини