RU

Суд виніс вирок мучителям Оксани Макар

27.11.2012, 16:45
Суд виніс вирок мучителям Оксани Макар - Фото
d3271a630effcfdd2584020f730c4c7f.jpg

Центральний районний суд Миколаєва виніс вирок трьом обвинуваченим у згвалтуванні і вбивстві Оксани Макар. Суд почав зачитувати вирок о 14:00 і завершив о 16:11.

Суд спочатку озвучив версію злочину, складену слідчими, а потім версії події, розказані обвинуваченими. Кожен з трьох чоловіків розповів власну історію, яка відрізнялася від свідчень його спільників.

В результаті суд визнав провину обвинувачуваних повністю доведеною і призначив обвинуваченим покарання у вигляді позбавлення волі: Євгену Краснощоку - довічне позбавлення волі, Максиму Присяжнюку - 15 років позбавлення волі і Артему Погосяну - 14 років ув'язнення.

Обвинувачені під час винесення вироку поводилися досить спокійно і після винесення вироку підтвердили, що вердикт суду вони зрозуміли.

Нагадаємо, прокурори, які представляли держзвинувачення в суді, заявили, що вина підсудних у вбивстві та згвалтуванні дівчини повністю доведена, після чого попросили довічний термін для Євгена Краснощока, 15 років в'язниці для Максима Присяжнюка і 14 років для Артема Погосяна. При цьому держзвинувачення уточнило, що вбивство дівчини було скоєно з особливою жорстокістю, а до відома було прийнято ступінь участі кожного з фігурантів, а також їх характеристики.

Оксана Макар була згвалтована і спалена в Миколаєві в ніч на 9 березня 2012 року. Після трагедії їй вдалося вижити, вона втратила руку, отримала численні опіки і через декілька тижнів померла в Донецькому опіковому центрі. Обвинувачені спочатку зізналися у скоєнні злочину, але пізніше відмовилися від своїх свідчень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини