Суд по Врадіївці:чотирьом фігурантам справи зачитали звинувачення

Суд по Врадіївці:чотирьом фігурантам справи зачитали звинувачення - Фото
Источник фото: nikvesti.com
08.10.2013, 11:53

Крім епізоду з груповим згвалтуванням, в суді йдеться про зберігання наркотиків, незаконне оформлення дозволу на рушницю, службову підробку

Державне обвинувачення сьогодні в суді по справі у врадіївському згвалтуванні зачитало обвинувальний акт відносно підсудних - колишніх міліціонерів Дмитра Поліщука та Євгена Дрижака, їх безпосереднього начальника у Врадіївському РВВС Михайла Кудринського, а також таксиста Сергія Рябіненка.

Як повідомляє Новости-N, Дрижака звинувачують за сімома статтями Кримінального кодексу, в тому числі в згвалтуванні, розбої, перевищенні службових повноважен, службовій підробці. Під час обшуку в квартирі екс-капітана міліції виявили документи Врадіївського райвідділу міліції, які він нібито привласнив і зберігав протягом 2008-2012 років, будучи на посаді. Крім того, у Дрижака вдома виявили наркотичну речовину - канабіс.

Підсудний Поліщук звинувачується за п'ятьма статтями, зокрема, він також перевищував службові повноваження. Про це, згідно з обвинувальним актом, свідчать дані досудового розслідування. Так, Поліщук продав гладкоствольну рушницю ІЖ -58, а потім оформив документи на покупця, нібито той має право використовувати рушницю.

Колишній заступник начальника кримінальної міліції Врадіївського РВВС майор Михайло Кудринський звинувачується за ч.2 ст.365 та ч.1 ст.396 Кримінального кодексу - перевищення влади або службових повноважень, приховування злочину.

Після цього прокурор перейшов до опису випадку, що стався безпосередньо з Іриною Крашковою. Згідно  з обвинувальним актом, Поліщук та Дрижак побили і згвалтували Крашкову. Рабіненко дістав з багажника насос, яким Крашковій наносили удари. Кудринський приховав злочин Дрижака і компанії, а також погрожував Рабіненку, щоб той не давав свідчень проти Дрижака, а показував тільки проти себе і Поліщука. Це призвело до часткового спотворення інформації і дозволило Дрижаку деякий час залишатися на волі.

Крашкова запросила в цивільному позові 10 тис. матеріальної шкоди - гроші, які вона витратила на лікування.

Дрижак повністю себе не визнає винним. Поліщук частково визнає свою провину за епізодами з продажем рушниці, але щодо згвалтування Крашкової повністю заперечує свою провину. Рабіненко визнає свою провину частково: він повідомив, що віз Крашкову, але не бив її. Кудринський повністю не визнає свою провину.

Нагадаємо, наприкінці червня в Миколаївській області була побита й згвалтована 29- річна мешканка смт. Врадіївка Крашкова. У скоєнні злочину підозрюються двоє правоохоронців - лейтенант Дмитро Поліщук і капітан Євген Дрижак. У побитті також нібито брав участь місцевий таксист Сергій Рябіненко.

Побоюючись,  що винні уникнуть відповідальності, жителі селища взяли штурмом місцеве РВВС.

Підозрюваних судить колегія суддів Первомайського міжрайонного суду Миколаївської області.
Популярне