RU

Суд оголосив перерву у справі Осмаєва до 4 лютого

17.01.2013, 13:57
Суд оголосив перерву у справі Осмаєва до 4 лютого - Фото
Адам Осман у супроводі бійців СБУ (фото - Перший канал)
Приморський районний суд Одеси оголосив перерву в засіданні у справі головного підозрюваного в організації теракту проти президента російської Федерації Володимира Путіна Адама Осмаєва, - передає Інтерфакс-Україна.

Представник прокуратури близько півтори години зачитувала обвинувальний висновок у справі Осмаєва, після чого у неї почав сідати голос. Вона попросила суд оголосити п'ятихвилинну перерву, але повернувшись в зал не змогла продовжувати зачитувати.

У зв'язку із цим вона виступила з клопотанням оголосити перерву в засіданні в зв'язку з тим, що в неї залишилася недочитаною ще приблизно така ж кількість матеріалів обвинувального висновку. Захист Осмаєва не заперечував проти перерви і суд оголосив перерву.

Сьогодні перед початком судового засідання підозрюваний відмовився від усіх своїх свідчень, які давав на попередньому слідстві. Відповідну заяву журналістам перед засіданням Приморського районного суду Одеси роздала цивільна дружина Осмаєва Аніна Окуєва.

Також Окуєва передала журналістам ще одну заяву Осмаєва на ім'я прокурора Одеської області Олександра Галкіна про те, що в ході слідства по кримінальній справі співробітники правоохоронних органів застосовували до нього катування.

Нагадаємо, в лютому 2012 року спецслужби Росії і України повідомили про затримання в Одесі злочинців, які перебували в міжнародному розшуку. З їх свідчень нібито випливало, що вони готували замах на Володимира Путіна. Воно повинно було відбутися відразу після березневих виборів президента РФ.

Один з підозрюваних Ілля Пьянзін екстрадований з України до Росії в кінці серпня 2012 року. Тоді ж генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що Київ не збирається екстрадувати головного підозрюваного у справі про замах - Адама Осмаєва - до прийняття рішення Європейським судом з прав людини щодо законності цієї видачі.

Європейський суд з прав людини прийняв рішення рекомендувати Україні тимчасово не видавати РФ головного підозрюваного у справі про підготовку замаху на президента РФ. ЕСПЛ ще не приступив до розгляду справи по суті, але так як йдеться про питання життя і смерті людини, рекомендував Україні призупинити процес екстрадиції до закінчення розгляду справи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини