RU

Суд над мучителем Саші Попової може закінчитися вже сьогодні

07.06.2012, 14:36
Суд над мучителем Саші Попової може закінчитися вже сьогодні - Фото
Фото: novosti-n.mk.ua
Звинувачені  в побитті 19-річної дівчини 22-річний Олександр Косінов лише частково визнав свою провину. На багато питань в суді він відповідав: "Не пам'ятаю", - передає газета Сегодня

"Нічого, цей хлопчик ще все згадає. Йому допоможуть згадати. Є ж свідки - Діана (подруга Саші), дружина його стояла поруч. Чесно кажучи, я дуже втомилася, але треба в лікарню до Сашеньки", - розповіла мати Попової.

За словами адвоката Попової Володимира Тимошина, у Косінова така тактика захисту. "Коли йому ставлять запитання, які можуть пом'якшити його провину - він все пам'ятає. Коли ті, що його викривають, - він нічого не пам'ятає", - сказав адвокат, додавши, що такі ухилення обвинуваченому не допоможуть, а те, що він багато випив в той день - ще й посилить провину.

Адвокат вважає, що суд може закінчитися вже сьогодні: "Підсудного допитали, зачитали свідчення трьох міліціонерів - вони у відрядженні через Євро-2012, залишилося допитати подругу Саші, дружину Косінова та її подругу. Але якщо останні не з'являться - доведеться переносити суд або приводити їх примусово".

Нагадаємо, 9 березня в одному з барів в Миколаєві 22-річний чоловік під час побутової сварки жорстоко побив Сашу Попову. Дівчину привезли в миколаївську лікарню оголеною. У неї важка черепно-мозкова травма з набряком головного мозку, розрив легені, перелом кісток носа і щелеп, перелом грудини і ребер. Зараз Саша прийшла в себе, сама рухається і їсть, але нічого не бачить.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини