RU

Суд дозволив провести експертизу шраму Сергія Павличенка

30.04.2013, 14:00
Суд дозволив провести експертизу шраму Сергія Павличенка - Фото
Батько і син Павличенка
Апеляційний суд Києва дав дозвіл, щоб при проведенні судово-медичної експертизи експерт оглянув шрам на коліні Сергія Павличенка. Відповідне рішення суд прийняв сьогодні, - повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Клопотання про необхідність оглянути коліно для більш повного і точного висновок до суду подали як самі Павличенки, так і експерт Давид Валіахметов, який проводить експертизу.

Разом з тим, суд відхилив клопотання про відвід експерта Валіахметова і призначення для проведення експертизи іншого незалежного експерта. Суд не погодився з доводами захисту Павличенка, що Валіахметов навмисне спотворив результати експертизи.

На минулому засіданні суд призначив проведення судово-медичних експертиз рани на руці Дмитра Павличенка і пошкодження коліна Сергія Павличенка і оголосив перерву до 5 червня. Але захист подав клопотання про те, щоб при проведенні експертизи експерт оглянув шрам на коліні Сергія. За словами адвоката Тетяни Шевченко, по шраму видно, що рана була рвана і могла бути отримана від падіння на скло, в той час як в експертному висновку сказано, що рана була різаною і нанесена ножем.

Нагадаємо, раніше в суді експерт судово-медичних експертиз підтвердив, що поріз на руці Дмитра Павличенка був отриманий в день вбивства судді Сергія Зубкова, а рана на коліні Сергія Павличенка не могла бути отримана від падіння на скло.

Суд ухвалив провести додаткову експертизу пошкодження руки Дмитра Павличенка і коліна Сергія Павличенка, щоб уточнити, коли саме і яким предметом вони були отримані.

Восени минулого року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова, яке сталося 21 березня 2011 року в під'їзді його будинку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини