RU

Суд заборонив мітингувати в центрі Києва

11.10.2011, 14:20

Окружний адміністративний суд Києва за позовом Київської міської адміністрації заборонив проведення масових заходів в центральній частині міста 11-12 жовтня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила прес-служба Київської парторганізації Батьківщина.

"Суд постановив обмеження на мирні збори, мотивуючи це тим, що проведення масових акцій передбачається за участю представників різних політичних напрямів, що може призвести до виникнення конфліктів", - пояснив народний депутат Юрій Одарченко. З його слів, в даній ситуації не існує інтересів національної безпеки, а мова йде про те, щоб не дати громадянам зібратися в день, коли буде виноситися вирок Юлії Тимошенко.

Зі слів депутата, опозиція проведе свої акції незалежно від рішення суду. "Адже проведення мирних зборів організаціями з протилежними поглядами не дає підстав для ствердження про загрозу національній безпеці або громадському порядку", - резюмував він.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд Києва визнав екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років. Такий вирок зачитав суддя Родіон Кірєєв.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини