RU

Суд заборонив дочці та зятю Тимошенко рити тунель в центрі Києва

12.09.2011, 17:00
Суд заборонив дочці та зятю Тимошенко рити тунель в центрі Києва - Фото
7b6827543fca1f7bb39ebc23cd401aa5.jpg

Суд заборонив дочці та зятю Тимошенко рити тунель в центрі Києва

Печерський районний суд Києва зобов'язав Шона та Євгенію Карр привести у відповідність з технічною документацією нежитлові приміщення по вулиці Шота Руставелі, 12, власниками яких вони є. Відповідний цивільний позов КП "Хрещатик" було розглянуто і задоволено сьогодні суддею Галиною Супрун.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з позову випливає, що будинок за адресою Шота Руставелі, 12 знаходиться на балансі КП "Хрещатик", співвласниками нежитлових підвальних приміщень загальною площею 89,8 кв. метрів в рівних частках є Шон та Євгенія Карр.

За даними позивача, дочка і зять Юлії Тимошенко проводили роботи з перепланування приміщень з пошкодженням несучих конструкцій. Зокрема, було демонтовано декілька перегородок, пророблено отвір в несучій стіні і вирито котлован глибиною 2 м.

Представник КП "Хрещатик" Станіслав Ткаченко пояснив, що приміщення, про які йде мова, розділені аркою, і щоб їх з'єднати, був проритий тунель. З його слів, всі роботи велися без відповідних дозвільних документів.

У ході судового засідання представник Євгенії Карр Світлана Трофімчук визнала позовні вимоги.

Судом було встановлено, що подружжя Карр вже почало роботи з приведення приміщень у відповідність з документацією. Зі слів Ткаченка, перевірка від 9 вересня показала, що тунель на сьогоднішній день вже засипано, ведеться ремонт, але наскільки ці роботи якісні, він сказати не може. Оскільки роботи ще не завершені, КП "Хрещатик" наполягає на задоволенні позову.

Заслухавши думки сторін, суддя Галина Супрун задовольнила позов в повному обсязі, зобов'язавши відповідачів привести приміщення у відповідність з планом будівлі, і постановила стягнути з них судові витрати в розмірі 45 грн. 50 коп.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини