RU

Суд заарештував майно і рахунки газет Вечірній Київ та Українська столиця

11.07.2011, 11:44
Суд заарештував майно і рахунки газет Вечірній Київ та Українська столиця - Фото
ef941584afd265b554f55e513b220e2f.jpg

Суд заарештував майно і рахунки газет Вечірній Київ та Українська столиця

Державна виконавча служба заарештувала майно і рахунки муніципальних газет Київради Вечірній Київ та Українська столиця.

Як повідомила ЛІГАБізнесІнформ адвокат Анастасія Москаленко, це сталося в рамках виконання рішень Шевченківського районного суду міста Києва за позовами журналістів Дмитра Дубенського і Тамари Давиденко до газет Вечірній Київ та Українська столиця про стягнення заборгованості на загальну суму близько 150 тис.грн. (NN судових справ 9025/10, 9026/10, 2-11363/10).

"На виконання рішення Шевченківського суду державний виконавець прийняв постанови про арешт майна і рахунків Вечірнього Києва та Української столиці, зокрема, були заарештовані всі автомобілі цього муніципального ЗМІ", - розповіла Анастасия Москаленко.

Вона нагадала, що виконання рішення суду відповідно до українського законодавства є обов'язковим для виконання на території України, а за невиконання його винні особи можуть понести кримінальну відповідальність.

Юрист нагадала, що відповідно до даних, оприлюднених на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА), виконуючим обов’язки головного редактора газети Вечірній Київ є Роман Костриця, а виконуючим обов’язки головного редактора газети Українська столиця - Петро Щербіна.

Нагадаємо, в травні 2011 року головний редактор київської муніципальної газети Хрещатик Денис Жаркіх заявив про спробу встановлення системної цензури у виданні з боку Київміськадміністрації. У тиску на газету він звинуватив начальника управління преси і інформації КМДА Оксану Збітнєву. У свою чергу, чиновник не прокоментувала обвинувачення, але замість цього повідомила про швидку системну реорганізацію комунальних ЗМІ міста, до яких відносяться газети Хрещатик, Вечірній Київ, Українська столиця, а також телеканал Київ і радіо Київ.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що Кабмін збирається ліквідувати комунальні ЗМІ протягом семи років - витрати на їх утримання невиправдано великі. Такі ідеї звучать з вуст і деяких чиновників КМДА, а також депутатів Київради. При цьому передбачається, що реорганізація комунальних ЗМІ почнеться вже найближчим часом, і головні редактори муніципальних друкованих видань будуть звільнені.

ЗМІ та реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини