Стрілець з "Каравану" міг піти в Білорусь, - джерело

08.10.2012, 09:30
Стрілець з
96cb1ad032f061de22374bbc063ac596.jpg

Мазурка продовжують перевіряти на причетність до гучних розстрілів у Києві, зокрема подвійних вбивств на березі Оболонського озера

Зараз міліція проводить посилене патрулювання Києва та Львова, відпрацювання вокзалів, ринків та інших місць скупчення людей, де легко загубитися. Під особливим міліцейським контролем ще дві області України, які поки не називають, щоб "не сіяти там паніку", - передає газета Сегодня.

Джерела в міліції не виключають, що стрілець міг сховатися в Росію чи Білорусь, куди не потрібно закордонного паспорта і можна потрапити навіть пішки, минаючи погранпости.

Нагадаємо, 4 жовтня міліція обшукала квартиру Мазурка в 9-поверхівці на Нивках, де були виявлені відбитки пальців, що збіглися зі слідами в "Каравані". Також міліція виявила креслення саморобної зброї і різних пристосувань, пристрій для виготовлення саморобних куль, дріб, з якої він відливав кулі, глушники, дві банки з гільзами та кулями, вже відстрілялися з ПМ.

Мазурка продовжують перевіряти на причетність до гучних розстрілів у Києві, зокрема подвійним вбивств на березі Оболонського озера (загинули даівець з подругою) і в Солом'янському районі (військовослужбовця і дівчину, які  мирно сиділи на лавці, раптово розстріляв перехожий) і декількох інших випадках. Їх об'єднує відсутність мотивації вбивства та саморобні кулі. Після дослідження хімскладу останніх експерти схиляються до висновку, що стрілець міг бути один і той же.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery