RU

Стипендії студентам можуть підвищити до прожиткового мінімуму

24.07.2012, 16:16
Стипендії студентам можуть підвищити до прожиткового мінімуму - Фото
Андрій Черних (фото - персональна сторінка на Facebook.com)
Завтра Кабінет міністрів Україна буде розглядатися нову редакцію законопроекту про вищу освіту, який передбачає підвищення стипендії до рівня мінімального прожиткового рівня - 1060 грн. з 1 січня 2013 року. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив координатор громадської ініціативи Студентський захист Андрій Черних.

Разом з тим, за його словами, переглядати рішення уряду від 13 червня по індексації стипендій у владі не мають наміру. "Я спілкувався із заступником міністра Петром Куликовим. Це питання переглядати в Міністерстві освіти не бачать необхідності", - розповів він.

Нагадаємо, раніше в незалежній студентській профспілці Пряма дія повідомили, що Кабінет міністрів вніс зміни в порядок індексації доходів громадян, зменшивши розмір студентських стипендій. "Ця постанова більш ніж в півтора рази знижує фактичний розмір стипендій більш ніж для третини студентів", - розповіли в профспілці.

Це означає, що студенти 1 курсу бакалаврату, спеціалітети або магістратури, які зараз отримують 720-800 грн., згідно з новою постановою, втрачають індексовану надбавку, і відтепер отримуватимуть лише базову стипендію в розмірі 530 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини