RU

Статистика сексу від ВООЗ: 65 тисяч актів на хвилину

18.11.2011, 14:18
Статистика сексу від ВООЗ: 65 тисяч актів на хвилину - Фото
Фото: ЕРА
"Як це відбувається у японців? Так само, як у нас, іншими словами, як у всіх. Але ось у бразильців зараз поширене захоплення содомією, а в Каліфорнії, як і в країнах Північної Європи, незрозуміло з якої причини, все частіше використовуються вібратори та інші секс-іграшки, вартість яких може доходити до 4 тисяч євро. В американців з'явилася нова мода, так звані furries - переодягання в тварин: ведмедиків, вовків або кізок з макіяжем, шкурками і штучними кігтиками", - пише газета La Repubblica, яку цитує InoPressa.

"Як інформує Всесвітня організація охорони здоров'я, за один день на планеті відбувається близько 100 млн. статевих актів, майже 65 тисяч на хвилину, тисяча на секунду. Мало? Багато? На це та інші питання є відповіді в документальному фільмі Sexmundi, в якому вивчається еротика в різних культурах і географічних районах. За словами режисера картини Роберто Блатта, фільм повинен стати аудіовізуальною еротичною енциклопедією для дорослих. Подорож по світу різних сексуальних практик буде проходити під керівництвом філософів, університетських професорів, антропологів, біологів і сексологів", - обіцяє автор статті.

"Ці 15 серій про плотські втіхи, які Блатт називає "пікантними і вичерпними", демонструють одне: від Конго до Аргентини, від Іспанії до Великобританії, як і в Італії, Монголії чи Бурунді, насправді говорять однією мовою, без кордонів і відмінностей", - сказано в матеріалі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини