RU

Стартувало опитування про те, навіщо приїхав Патріарх Кирил

28.07.2010, 09:40

20 липня в Україну прибув Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. В рамках візиту він відвідав Одесу, Дніпропетровськ і Київ. Нинішній візит - вже третій за останній час. Однак кожні відвідини України Предстоятелем Російської православної церкви стають додатковим подразником для конфесій, що не належать до Московського Патріархату.

Вже прибувши в Україну, Кирил наголосив, що його візит не має жодних конкретних цілей. "Можливо, це прозвучить дивно для світської преси, але я не ставлю ніяких цілей. Як Патріарх я відвідую єпархії і приходи Московського Патріархату, Російської православної церкви. Пастирські відвідування завжди пов'язані насамперед з молитвою, з богослужінням, з спілкуванням з вірянами і з усіма, хто зі мною захоче зустрітися", - сказав він.

Водночас, в Українській православній церкві Київського Патріархату засумнівалися, що візит Кирила носить виключно пастирський характер. В УПЦ КП вважають, що відвідини Патріархом України лише на чверть пастирські, а на три чверті - політичні.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування на тему "Патріарший візит". Мета - з'ясувати думку Інтернет-аудиторії щодо того, з якою метою Предстоятель Російської православної церкви відвідує Україну. Долучитися до голосування >>>

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил: біографія і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини