Стало відомо, як перевірити справжність ID-карти: фото

21.01.2016, 14:50
Стало відомо, як перевірити справжність ID-карти: фото  - Фото
Фото: dmsu.gov.ua
Поліграфкомбінат Україна оприлюднив інформацію про захисні особливості паспорта громадянина України нового зразка, відповідно до якої можна перевірити справжність ID-карти. Про це йдеться на сайті комбінату.

"Ми прагнемо відповідати міжнародним стандартам і робити для українців документи, в якості і захищеності яких вони будуть цілком упевнені. Інформація про захисних особливостей паспорти громадянина України нового зразка дозволить переконатися в достовірності паспортного документа", - відзначає директор поліграфкомбінату Максим Степанов.

01.jpg

В інформації про захисні особливості паспорта громадянина України нового зразка наведені 17 елементів захисту, які дозволяють перевірити справжність ідентифікаційного документа без застосування додаткових експертних заходів.

02.jpg


Фото: pk-ukraina.gov.ua

Нагадаємо, що 11 січня цього року в Україні почалася видача паспорта громадянина України у вигляді пластикової карти (ID-карти). Для тих, хто отримує паспорт вперше, він буде безкоштовним. При заміні паспорта (старого зразка на новий, або при втраті) необхідно сплатити вартість бланка та адміністративні послуги.

Читайте також: Порошенко: ID-паспорт - останнє "прощай" Радянському Союзу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина