Стало відоме ім'я чиновника, Lexus якого перевернув автобус

Стало відоме ім
bca138acbb0045557b5d4a40403ff36f.jpg
29.11.2012, 09:31

Lexus з номерами Кабінету міністрів протаранив мікроавтобус Mercedes Sprinter і врізався в дорожню огорожу

У Києві 28 листопада автомобіль з головою Національного агентства з питань підготовки та проведення Євро-2012 Володимиром Ковалевським потрапив у ДТП, - передає Forbes Україна.

Чорний Lexus з номерами Кабінету міністрів, в якому їхав Володимир Ковалевський, протаранив мікроавтобус Mercedes Sprinter і врізався в дорожню огорожу. За словами очевидця подій, іномарка мчала зі швидкістю близько 200 км/год. Незважаючи на те, що мікроавтобус був відкинутий на 50 метрів і перекинувся, а Lexus нанизався на відбійник, всі учасники ДТП залишилися живі.

Один зі свідків ДТП зняв на відео наслідки аварії. Як видно на кадрах, пасажиром автомобіля, через якого сталося ДТП, був голова Нацагентства з питань Євро-2012 Володимир Ковалевський. Нацагентство з питань підготовки Євро-2012 знаходиться в управлінні Міністерства інфраструктури, очолюваного Борисом Колесніковим.

Після аварії водій Lexus, замість того, щоб надати першу допомогу потерпілим, почав скручувати номери зі свого автомобіля. Однак очевидець ДТП таки зняв номери - АА 0090 КМ. Як відомо, позначення "КМ" мають автомобілі, які обслуговують представників Кабінету міністрів.

За даними джерел в правоохоронних органах, автомобіль з такими номерами зареєстрований на дочку чиновника, 29-річну Галину Ковалевську.

Відео: YouTube