Стали відомі лауреати Нобелівської премії з хімії

04.10.2017, 14:30
Стали відомі лауреати Нобелівської премії з хімії - Фото
Фото: скріншот відео

Вчені Жак Дібуше, Йоахім Франк і Річард Хендерсон отримали Нобелівську премію за розвиток кріоелектронної мікроскопії

Нобелівську премію з хімії у 2017 році присудили Жаку Дюбоше, Хоакімом Франку і Річарду Хендерсону за розробку кріоелектронної мікроскопії. Про це повідомляє Twitter комітету премії.

Розробка нового методу мікроскопії дозволяє вивчати зразки, зупинені в русі, що "розширює загальні пізнання хімічних принципів життя і можливості в розробці ліків".

Раніше були оголошені лауреати Нобелівської премії з медицини та з фізики, їх вручили відповідно за дослідження принципу дії "біологічного годинника" і виявлення гравітаційних хвиль.

Кріоелектронна мікроскопія - форма електронної мікроскопії, в якій зразок досліджується при кріогенних температурах (зазвичай в рідкому азоті). КріоЕМ набирає популярність в структурній біології, так як дозволяє спостерігати за зразками, що не були пофарбовані або яким-небудь чином зафіксовані, показуючи їх в їх рідному середовищі.

Читайте також: Гравітаційні хвилі: найважливіше про колосальне відкриття

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями