Справу про хабар директора ліцею імені Богуна передали до суду

Справу про хабар директора ліцею імені Богуна передали до суду - Фото
Данило Романенко (фото - tsn.ua)
11.09.2013, 16:29

Генерал-майор, якого затримали при отриманні $5 тисяч за зарахування абітурієнта, свою провину визнав частково

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування і направила до суду матеріали кримінального провадження стосовно директора Київського військового ліцею імені Івана Богуна Данила Романенка, викритого в отриманні хабара в $5 тисяч.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, за результатами розслідування посадовій особі, яка має звання генерал-майора, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України - одержання неправомірної вигоди посадовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Свою провину директор ліцею визнав частково. Зараз матеріали кримінальної виробництва з обвинувальним актом направлені в Києво-Святошинський райсуд Київської області для розгляду по суті. Державне обвинувачення в суді буде підтримувати прокуратура Києва.

Нагадаємо, 11 липня поточного року співробітники прокуратури Києва та СБУ затримали чиновника в Боярці, де розташований навчально-оздоровчий комплекс військового ліцею. Генерал-майора викрили при одержанні неправомірної вигоди у розмірі $5 тисяч за позитивне вирішення питання про вступ абітурієнта до навчального закладу. Надалі за клопотанням слідчого прокуратури суд відсторонив директора військового ліцею від займаної посади.
Популярне