RU

Справу про замах на вбивство журналіста повернули проти нього самого

05.10.2011, 17:58

Прокуратура припинила розслідування кримінальної справи про замах на вбивство журналіста інтернет-видання Оглядач Анатолія Шарія, замість цього порушивши проти нього кримінальну справу за надання явно помилкових свідчень про здійснення злочину.

Як повідомляє прес-служба МВС, в ході розслідування справи про замах на вбивство Шарія на підставі зібраних доказів і експертних досліджень працівники прокуратури прийшли до висновку про інсценування цього випадку.

У зв'язку з цим справу за фактом замаху на вбивство Шарія закрили, а проти нього порушили кримінальну справу за підозрою у злочині, передбаченому ч.2 ст. 383 Кримінального кодексу України. На даний момент Шарій знаходиться на підписці про невиїзд.

Повідомляється також, що весною нинішнього року у відношенні Шарія було порушено кримінальну справу за підозрою в хуліганстві, після того, як він відкрив стрільбу з травматичної зброї в суспільному місці і поранив громадянина.

Нагадаємо, 13 липня Шарій звернувся в міліцію із заявою про факт обстрілу його автомобіля невідомим на вулиці Радченка у Києві.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини