RU

Справа Макар: Підсудний звинувачує міліцію й подільника в тиску

06.09.2012, 15:38
Справа Макар: Підсудний звинувачує міліцію й подільника в тиску - Фото
Євген Краснощок (фото - оперативна зйомка МВС)
У четвер в Центральному райсуді Миколаєва продовжилося засідання у справі про згвалтування і вбивство 18-річної Оксани Макар. Як передають Novosti-N, держзвинувачення попросило суддівську колегію задовольнити клопотання про перевірку факту погроз на адресу підсудного Євгенія Краснощока. Колегія перед тим, як піти на нараду, поставила йому декілька запитань.

Краснощок розповів, що ним маніпулювали правоохоронці та учасники злочину в перший день затримання, щоб домогтися від нього визнання провини. "Вони мені кажуть: "Зараз твою дружину сюди привезуть. Будеш дивитися, що ми робимо", - розповів Краснощок про ситуацію, яка нібито склалася перед першою дачею показань.

Також Краснощок наполягає, що Оксану Макар душив не він, а його подільник Максим Присяжнюк, причому третій підсудний - Артем Погосян - нібито про це знає.

За словами Краснощока заявив, в ніч злочину Присяжнюк погрожував життю його дочки. "Коли ми сиділи на кухні, він мені сказав: "Ти ж розумієш, що в разі чого повинен брати все на себе!". Він сказав, що якщо буде щось не так, постраждають мої рідні", - зазначив він. "Безпосередньо Присяжнюк погрожував життю дитини. Я знаю його зв'язки, може бути все що завгодно. Три тижні ходив із цим, але вирішив не домовлятися", - заявив суддям Краснощок. Він додав, що у Погосяна і Присяжнюка було достатньо часу, щоб домовитися про дачу однакових свідчень і припустив, що вони могли це зробити, поки він ходив оглядати будівництво. Краснощок розповів, що Присяжнюк з кимось розмовляв вночі.

Під час допиту Краснощока Присяжнюк на це все реагував то з посмішкою, то з роздратуванням, розмахував руками, показував обурення, намагався перебити Краснощока.

Суд перервав засідання на прохання звинувачення, доручивши прокуратурі провести перевірку інформації про тиск на Краснощока, який, нагадаємо, є головним фігурантом у справі. Наступне засідання продовжиться завтра, 7 вересня, о 10:00.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні Краснощок заявив відвід адвокатові захисту, проте суд клопотання не задовольнив.

Справа Оксани Макар
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини