RU

Справа Макар: обвинувачені сказали останнє слово

30.10.2012, 18:00
Справа Макар: обвинувачені сказали останнє слово - Фото
Оксана Макар
Миколаївський суд, де сьогодні відбувалися дебати у справі про згвалтування і вбивство 18-річної Оксани Макар, надав обвинуваченим Євгену Краснощоку, Максиму Присяжнюку та Артему Погосяну останнє слово.

Як повідомляють novosti-n.mk.ua, Краснощок, для якого держзвинувачення зажадало довічне ув'язнення, не розкаявся у скоєному. "Цінна така людина, яка знає собі ціну. Ви чекаєте від мене каяття? Я не каюсь", - сказав він.

Підсудний відзначив, що перед тим, ким вважає за потрібне, він вже вибачився, додавши, що "проблема не в нас (підсудних - ред.), а в суспільстві". За його словами, що в усьому трапилося є і частка провини Погосяна: "Він же її приволік!". Він також заявив, що процес стане уроком для багатьох, мовляв, подивіться на нас і до чого ми прийшли.

На завершення промови Краснощок спробував процитувати одного з нацистських вождів Геббельса. Зміст зводився до того, що якщо необхідно знищити націю, потрібно знищити її мозок. "У нашої нації мозку немає. Тож все в наших руках!" - сказав підозрюваний.

Погосян теж оголосив, що не визнає провини: "Провину свою не визнаю. Я б розкаявся, але не в чому. Оксану я і пальцем не чіпав".

Присяжнюк вибачився за переляк, якому, за його словами, піддався в трагічний день. Свою провину він бачить нібито тільки в тому, що не наважився запобігти злочину.

Нагадаємо, у вівторок, 30 жовтня, держобвинувач зажадав визнати Краснощока винним у задоволенні статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням насильства, і призначити за це покарання у вигляді 14 років в'язниці. Також його просять визнати винним у згвалтуванні, яке призвело до особливо тяжких наслідків, призначивши за це 15 років позбавлення волі. За навмисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, поєднане зі згвалтуванням, вчинене за попередньою змовою групою осіб, Краснощока вимагають засудити до довічного ув'язнення.

Присяжнюка просять посадити на 15 років, Погосяна - на 14. Їх прокуратура вважає винними в згвалтуванні та умисному вбивстві, поєднаному зі згвалтуванням і вчиненим групою осіб за попередньою змовою. Адвокати потерпілої сторони незадоволені висновками держзвинувачення і вимагають для всіх підсудних довічного ув'язнення.

Суд пішов у дорадчу кімнату до 20 листопада.

Справа Оксани Макар
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини