RU

Справа про розбещення дітей. Бютівець Богдан розповів про зустріч з адвокатом потерпілих

22.10.2009, 10:50

Заява Андрія Циганкова у справі про розбещення неповнолітніх в Криму - брехня і наклеп. Про це заявив народний депутат з фракції БЮТ Руслан Богдан. Депутат вказав, що готовий пройти поліграф.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, зокрема, Р.Богдан каже, що зустріч з адвокатом матері потерпілих дітей відбулася на прохання самого А.Циганкова. Адвокат, за словами Р.Богдана, запропонував в обмін на відмову від свідчень потерпілої сторони сплатити $2 млн. і, таким чином, вивести депутата з справи.

За його словами, саме після виступу голови МВС Юрія Луценка адвокат злякався і запанікував. "Очевидно, що відвертий "прокол" адвоката не міг сподобатися і його високопоставленим замовникам. Треба було рятувати ситуацію. Крім того, страх перед відповідальністю за кримінальний злочин, за грубий шантаж примусив Циганкова вийти на прес-конференцію", - вважає Р.Богдан.

На думку парламентаря, адвокат виконує роль "головного блазня у цинічній передвиборній афері, яку режисують деякі кандидати з інших політичних сил, які вже сьогодні приміряють на себе посаду Президента України".

Р.Богдан вважає, що головною причиною, чому його стараються зробити одним із фігурантів справи - це приналежність до БЮТ.

Депутат також висловив переконання, що заява Ю.Луценка, зроблена у парламенті, є правдою. "Я не боюся ніяких поліграфів, будь-яких експертиз. Якщо у когось і виникають якісь сумніви, то я не можу не вірити самому собі. Всі зустрічі, які були з Циганковим, відбувалися під контролем міліції. За цим фактом відкрито нову кримінальну справу", - додав бютівець.

Нагадаємо, раніше голова МВС Ю.Луценко заявив, що адвокати матері потерпілих в результаті розбещення дітей вимагали в народного депутата з фракції БЮТ $2 млн. Пізніше на прес-конференції адвокат матері потерпілих дітей А.Циганков заявив, що дійсно зустрічався з народними депутатами від БЮТ, але не вимагав ніяких грошей, а навпаки, йому пропонували винагороду на певних умовах.

Скандал з розбещенням дітей у Криму: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини