RU

Спека: батьків закликають стежити за дітьми і вікнами

05.08.2010, 12:28

Останнім часом в Україні почастішали випадки падіння дітей з вікон. У зв'язку з аномальною спекою, люди все частіше відкривають вікна навстіж, що й призводить до трагічних наслідків. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

"Якщо раніше такі випадки відбувалися три-чотири рази на рік, то за останні 10 днів вже чотири дитини випали з вікон", - каже головлікар Київської міської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора і закликає батьків бути обережними.

Крім того, А.Вершигора відзначає тенденцію по теплових ударах. За його словами, лише за 4 серпня чотири людини стали жертвами сонячних променів: тепловий удар отримала одна дитина, граючи у футбол на вулиці у пік сонцестояння, і ще троє дорослих - представники вуличної торгівлі.

Також головлікар повідомив, що в умовах нинішньої спеки спостерігається загострення хронічних захворювань, особливо це стосується людей з серцево-судинними захворюваннями. Тому він радить за можливістю виїжджати за місто, носити світлий одяг і головні убори, пити до двох літрів води щодня.

Особливо А.Вершигора наголосив, що цього літа дуже небезпечно загоряти - через ризик шкіряних захворювань.

Погода: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини