RU

Соціологи показали, хто краще переносить карантин - жінки чи чоловіки

22.04.2020, 12:25
Соціологи показали, хто краще переносить карантин - жінки чи чоловіки - Фото
Чоловік і жінка (фото - pixabay.com)

Жінки в Україні швидше за чоловіків адаптувалися до змін в укладі життя через коронавірусний карантин. До такого висновку прийшли соціологи групи Рейтинг, яка опублікувала результати квітневого опитування.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За даними аналітиків, жінки "і далі" на тлі останніх подій демонструють більш високий рівень всіх емоційних показників, ніж чоловіки.

"За цей час у жінок помітно знизився рівнь тривоги: вони краще адаптувалися і звикли до змін. У чоловіків же фіксується зростання показників депресії і розлади сну, які міцно пов'язані між собою", - відзначили в Рейтингзі.

Читайте також: Шмигаль: Не повинно бути ілюзій, що в травні закінчився карантин - і ми всі забули

По частині вікових відмінностей дані такі: помітне зростання розладів сну у людей середнього віку (30-49 років), а у тих, хто в передпенсійному віці (50-59 років) - втоми.

"Не дивлячись на це, серед останніх фіксується зниження рівня тривоги. Така ж тенденція і серед літніх", - підкреслили соціологи.

За їх словами, карантин перестав бути незнайомим явищем, а саме такі явища змушують людину турбуватися. До того ж паніка у психологічно здорової людини - це короткочасний стан від декількох хвилин до декількох днів.

Опитування по мобільному зв'язку за допомогою комп'ютера проведено 10-12 квітня 2020-го серед 1627 "випадкових" українців від 18 років і старше. Похибка - не вище 4%. Автори опитування - група Рейтинг у співпраці з мережею Pollaris.

Читайте колонку: Скуті карантином: замкнутий простір, агресія, стрес. Що з цим робити

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини