RU

Сотні чорнобильців їдуть на акцію протесту до Києва

01.11.2011, 09:01
Сотні чорнобильців їдуть на акцію протесту до Києва - Фото
Фото: EPA
Про це повідомив журналістам голова міської організації "Союз Чорнобиль Україна" Анатолій Губарєв, передає УНІАН.

За його словами, о 10:00 перед Верховною Радою представники чорнобильських громадських організацій країни починають безстрокову акцію протесту проти скорочення пільг, пенсій та інших соціальних гарантій. На акцію до Києва виїжджає близько 140 чорнобильців з Харкова і близько 140 - з області.

Губарєв зазначив, що акцію протесту підтримають 14 обласних організацій "Союз Чорнобиль Україна".

Він повідомив, що чорнобильці вимагатимуть виконати рішення судів про призначення пенсій, погашення заборгованості з виплат компенсацій і поточних пенсій, а також порушити кримінальні справи щодо винних у невиконанні рішень судів про призначення чорнобильцям пенсій.

За словами начальника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктора Ачкасова, всього на виконання рішень судів про призначення пенсій в регіоні необхідно було у вересні 81 млн.грн., в жовтні - 79,5 млн.грн. Ачкасов наголосив, що на 31 жовтня ці кошти в область не надійшли.

Нагадаємо, 28 жовтня кілька десятків чорнобильців оголосили безстрокову акцію протесту у приміщенні ГУ ПФ в Харківській області. Вони вимагали письмових гарантій погашення заборгованостей по перерахованих пенсіях минулих років, а також письмових гарантій того, що в майбутньому рішення судів про перерахунок пенсій будуть виконуватися в повному обсязі. Крім того, чорнобильці вимагали порушення кримінальної справи за ст.382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини