RU

Сьогодні Землю накриє магнітна буря

25.10.2013, 13:32
Сьогодні Землю накриє магнітна буря - Фото
Фото: ЕРА
25-26 жовтня на Землі буде бушувати чергова магнітна буря, після спалахів на Сонці, які були зафіксовані 23 жовтня. Як правило, магнітна буря починається на Землі через добу після спалаху і триває близько двох діб.

Що з'явилася в ЗМІ інформація про те, що ця буря буде особливо сильною, на думку провідного астронома Дніпропетровського планетарію Людмили Марченко, не відповідає дійсності. Астрономи вважають, що в нинішній бурі немає нічого особливого.

Марченко зазначила, що під час магнітних бур збільшується кількість ДТП та аварій на виробництві. "Коли на Сонці відбуваються спалахи, його магнітне поле взаємодіє не тільки з магнітним полем Землі, але й полем кожної людини. Магнітні бурі впливають на швидкість нервових реакцій у мозку людини. Так, людина вдвічі довше думає, переходити ъй дорогу чи ні  а водій вдвічі довше розмірковує, чи гальмувати йому. Тому під час магнітних бур збільшується кількість ДТП та аварій на виробництві. Але це не одномоментна статистика, а спостереження, які ведуться роками", - сказала вона.

За матеріалами: Мост Днепр
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини