RU

Сьогодні в Україні - День державного прапора

23.08.2012, 09:33
Сьогодні в Україні - День державного прапора - Фото
04d53b1e60d3a269c30f59ead4fa3bd6.jpg

Свято засновано в серпні 2004 року указом президента Леоніда Кучми з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України. Відзначається щорічно 23 серпня.

Тим же указом президента Кабінету міністрів, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям було доручено забезпечити здійснення комплексу заходів щодо святкування Дня державного прапора України.

Як говориться в ст.20 Конституції України, "державними символами України є державний прапор України, державний герб України і державний гімн України. Державний прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів".

Нагадаємо, раніше День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме в цей день у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською міськдержадміністрацією.

Сьогодні президент України Віктор Янукович візьме участь у церемонії підняття державного прапора України. Рух транспорту на Хрещатику біля Київської міськдержадміністрації від вулиці Інститутської до вулиці Богдана Хмельницького буде закрито.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини